• Tel : (+48) 604-775-307
  • krukowski_tomasz@interia.pl

Wycinka drzew

Wycinka drzew Jesteśmy firmą świadczącą usługę wynajmu podnośnika w zakresie prac związanych z wycinką drzew niebezpiecznych.

Po uzgodnieniu z klientem jesteśmy w stanie zorganizować kompleksową usługę związaną z wynajmem podnośnika koszowego wraz z pilarzem, z którym współpracujemy.

Wykorzystujemy w tym celu podnośnik koszowy. Ogromne doświadczenie naszych operatorów gwarantuje szybkość oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanej usługi. Drzewa trudne mogą kolidować z innymi obiektami, przez co ich usunięcie może wydawać się trudne. Z naszą firmą ”Krukowski” świadczącą usługi sprzętem specjalistycznym wszystko jest możliwe. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu wycinka drzew przebiega bez żadnych komplikacji i minimalizacji zagrożenia wynikającego z nadłamanych i zwisających koron drzew oraz usunięcia drzew w trudnych lokalizacjach.

Wykonujemy zlecenia dla firm, klientów indywidualnych, jak i samorządów. Świadczymy usługi na terenie województwa świętokrzyskiego m.in. Kielce, Starachowice, Jędrzejów, Skarżysko-kamienna, Staszów, Busko-Zdrój.

Zapraszamy do współpracy
#
#
#
<